За наповненням групи

Ефективні комунікації 360°

Глибинне занурення в комунікації для тих, хто знає чого хоче і вірить, що зможе

Це не стандартні курси з і про PR. Комплексний курс, який ми розробили, щоб нам усім було легше - вам зрозуміти, чим ви хочете займатися, отримати необхідні навички, приємний стрес і перші бойові хрещення, а, в результаті, знайти роботу мрії чи стати працівником-мрією. Нам, щоб було з кого вибирати, коли будуть вакансії. Зараз вибір невеликий, і якщо хочеш знайти хорошого співробітника, то виховай його сам.

Комунікація - це не тільки стандартний B2C PR, це величезна кількість напрямків і сфер, де ви можете створювати, змінювати і управляти репутацією компанії.

Ми проведемо разом майже півроку, за цей час ви зробите 10 домашніх завдань, напишете 1 повноцінний проект, подивитесь десяток фільмів, прочитаєте десятки книжок. Ви зустрінетеся з кращими практиками на ринку, які розкажуть, що таке репутація, як вийти з кризи, куди бігти, якщо потрібен прес-реліз, як зробити так, щоб журналісти вас любили, а не ненавиділи. Чому важлива КСВ і що це таке, чому інтернет - це не тільки ФБ, як змінитися світ, і що потрібно знати, щоб його змінити. Загалом все те, що якби ми знали 10 років тому, то вже правили б Галактикою. Ми розповімо, де ховається Сила.

Курс розрахований на тих, хто тільки планує працювати в комунікаціях, або вже має певний досвід, але хоче зрозуміти які сфери є в галузі і в якому напрямку він може досягти найбільшого успіху.

Спеціальні програми

Вартість курсу

20 000 грн

Тренери:

Інші курси та тренінги розділу: