31 Липня – 11 Серпня

Дитяча медіа школа. Інтенсив

Вища Школа Media & Production відчиняє двері Дитячої медіа школи!

Дитяча медіа школа – це унікальна можливість зануритись у неймовірно цікавий світ медіа та, можливо, визначитися з майбутньою професією.

Протягом двох тижнів ваші діти будуть випробовувати свої сили як у класичних телевізійних ролях – журналіст, ведучий, оператор та режисер, так і в абсолютно нових форматах – влогер та універсальний репортер. Дітки зможуть перевтілитися у справжніх професіоналів-телевізійників та навчитися створювати крутий медійний контент. Серед практичних занять – акторська майстерність, сценічна українська мова, створення влогів, новинних сюжетів та багато іншого.

Разом з нами вони розвиватимуться, ставатимуть більш сміливими і відкритими, побачать, як створюється чарівний телевізійний світ, познайомляться з зірками та телеведучими 1+1 медіа та знайдуть нових друзів.

Випускники Дитячої медіа школи отримають сертифікат про навчання, професійну відеовізитівку та фотосесію, яку створять разом з провідними експертами 1+1 медіа.  

Ми переконані, що навчання у Дитячій медіа школі стане для ваших дітей найцікавішою пригодою та найкращою інвестицією у майбутнє.

Вікова категорія: молодша група (7-9 років), старша група (10-13 років).

Тривалість навчання: 2 тижні. Навчання проходить у будні дні, з Понеділка по П'ятницю, з 10:00 - 17:00.

Спеціальні програми

Вартість курсу

6500 грн

Тренери:

Інші курси та тренінги розділу: