24 Листопада

Універсальний журналіст

Тривалість навчання: 3 місяці.

Куратор курсу Сергій Попов, директор департаменту інформаційного мовлення, 1+1 медіа.
 
Мультифункціональний журналіст, який уміє знімати, монтувати й писати, — це сьогодення світової журналістики і лише примарне майбутнє української. Ми готові  зробити це сьогоденням для найсміливіших уже до кінця цього року. І нам не важливо, чи є у цих найсміливіших досвід чи диплом журналіста. Головне — це їхнє невпинне бажання розповідати людям цікаві історії за допомогою відео та тексту. 
 
Ми пропонуємо три місяці інтенсивної практики: самостійний аналіз та перевірка інформації, зйомки репортажів та інтерв'ю, монтаж, робота з текстами, начитка, робота в кадрі. 
 
Окрім технічних навичок, студенти здобудуть знання про специфіку висвітлення різнопланових подій: від конфліктів до концертів, від економічних тем та соціальних історій до спортивних матчів. Упродовж курсу студентам доведеться написати щонайменше 10 есе, зняти щонайменше 20 відеоробіт, зокрема інтерв'ю, репортажів із суду, культурних подій, відеоісторій цікавих та несподіваних місць. Найбільшим викликом стане дипломна робота курсу — ґрунтовний спецпроект на одну з вибраних студентом тем. 
 
Найкращі відео студентів курсу "Універсальний журналіст" стануть доступні широкій аудиторії на інформаційних ресурсах групи компаній "1+1 Медіа" —​ їх зможуть подивитись тисячі людей. Студенти отримають коментарі про свої роботи від професіоналів: журналістів, продюсерів, редакторів, режисерів, операторів, громадських діячів і чиновників. 
 
Головне завдання студента — розвинути в собі навичку цікавитись світом. Універсальний журналіст має бути уважним слухачем, ставити влучні запитання, знаходити спільну мову з різними людьми у різних ситуаціях та навіть уміти розпізнати, коли люди кажуть неправду. Такі навички допомагають працювати в умовах невизначеності, там, де законодавство, технології та інформація постійно змінюються.
 
У цій професії важливо мати реальну пристрасть до пошуку та подачі історій, які хвилюють громадськість. Кожна новина має бути чесною та інформативною, навіть тоді, коли розкриває героїв не в найкращому світлі. Люди довіряють журналістам, які шукають правду і представляють факти.
 
Сміливість, але не зухвалість, вдумливість, але не мудрагельство, емпатія, але не істеричність — такому студентові ми віддамо максимум своїх знань. Тож не зволікайте і записуйтесь на курс!
 
 
Для навчання на цьому курсі студентам знадобиться така техніка: фото-відеокамера, ноутбук для монтажу.

Журналістика

Вартість курсу

17 000 грн

Тренери:

Інші курси та тренінги розділу: