Тренери школи

 • Коваль Андрій
 • Коваль Андрій

  Програмний директор 1+1

   

  Освіта: Київський Національній університет імені Т Шевченка, соціологія; аспірантура за напрямком «Теорія соціології»

  Досвід роботи на телебаченні: Перше місце роботи – 2002 рік, Новий канал, відділ аналітики телеперегляду. Основні напрямки в сфері аналітики поширювались на вивчення поведінки цільових аудиторій каналу, а також основних конкурентів, аналіз програмних сіток на предмет сильних та слабких тайм-слотів, рекомендації, щодо запуску нових телепродуктів, та корегування позиціонування існуючих. З 2005 року активна співпраця в рамках Технічного комітету ІТК з аудиту та вибору підрядника піплметричної панелі. В 2011 році фокус інтересу змістився в бік виробництва телевізійного контенту, отримав досвід виробництва міжнародних форматів в команді Sister's Production – I love my counry, Family feud, the Amazing race. З 2012 року отриманий досвід телевізійної аналітики та виробництва контенту застосовую на позиції програмного директору 1+1.

  Основним здобутками на теперішній посаді вважаю стабілізацію сітки каналу, розвиток телевізійних лінійок турецьких серіалів, а також праймових серіалів будніх днів, нарощування замовлення власному продакшену і поступове зниження залежності від імпортних продуктів, балансування пропорцій в мовленні художнього продукту\реалиті, вітчизняного\ зарубіжного.

  Як глядач віддаю перевагу розважальному, гумористичному продукту, спортивним трансляціям, програмам про подорожі і новинам. Серед улюблених проектів 1+1 – Світ навиворіт, Світське життя, Розсміши коміка, 4 весілля, Міняю жінку, Голос. Діти. У вільний час включаю канали Euronews, DW, Fineliving. Серед локальних іноземних каналів для себе виділяю досвід британського Channel4, американського НВО, іспанського Antena3.

  На телебаченні найбільше ціную в спеціалістах увагу до інтересів і розуміння настроїв глядача у поєднанні з відповідальністю; прагнення до незвичного та нового з правильним балансом відчуття міри і здорового глузду.

  Курси і тренінги

  :