Тренери школи

 • Грубляк Галина
 • Грубляк Галина

  Керівник відділу корпоративних комунікацій 1+1 медіа

  Уже майже 10 років присвячує професійне життя комунікаціям. Хоча, після завершення Чернівецького національного університету, світ мав отримати ще одного мовознавця і філолога іноземних мов, а якийсь університет не дочекався нового викладача.

  Те, що за комунікаціями майбутнє, Галина зрозуміла ще будучи студенткою, і понеслось… Вона непохитно переконана, що при правильно побудованих комунікаціях будь-яка людина чи компанія здатна стати лідером і хизуватись своєю репутацією.

  До медіа працювала в FMCG секторі. Без остраху бралась за нові непопулярні напрямки і їх просування. Була однією з перших, хто розповідав і популяризував серед українців органічні продукти, тоді ще нікому невідомі, і коли слово «органічний» асоціювалось у всіх лише з терміном зі шкільної хімії. А нині уже такий популярний рух мам-блогерів ще кілька років тому здавався непідкірною вершиною. Заснування першої в Україні спільноти мам-блогерів, і це ще навіть не будучи тоді мамою – ще один плюс в професійну карму.

  1+1 медіа – дав ще більшу можливість польоту і викликів.  Бо те, що ти робиш в медіа, задає тренд іншим і змінює уявлення людей про світ, впевнена Галина. Тільки завдяки п’яти проведеним пітчингам ідей українці побачили уже такий популярний проект, як «Одруження наосліп», а медіа-ринок відкрив для себе більше десятка талановитих режисерів, сценаристів, операторів та ін.

  Не багато не мало, а проекти за участі Галини отримали три українських і одну міжнародну нагороди. І ще багато чого попереду…

  «Безкомпромісно любити те, що робиш, вірити в це і ніколи не зраджувати своїм переконанням – три моїх особливих правила. І тоді все виходить як треба»

   

   

  Курси і тренінги

  :