Тренери школи

 • Петренко Галина
 • Петренко Галина

  Редактор інтернет-видання «Детектор медіа»

  «Детектор медіа» - нове інтернет-видання, яке запускає команда Громадської організації «Телекритика» на чолі з Наталією Лигачовою. Слоган «Детектора медіа» — «Watchdog українських ЗМІ».

  Галина Петренко протягом останніх десяти років працює в кращих виданнях про медіа та маркетинг:

  • 2014-2015 – заступник шеф-редактора «Телекритики»;
  • 2012-2014 – заступник головного редактора Marketing Media Review;
  • 2007-2012 – головний редактор журналу «Новый маркетинг» в Україні;
  • 2010-2012 – головний редактор журналу «Новый маркетинг» в Росії.

  Співавтор законопроекту №2474а-1 від 20.08.2015 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження передвиборної агітації та протидії прихованій рекламі» та дорожніх карт реформування політичної реклами і протидії інтернет-піратству, створених за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США.

  Співавтор та редактор збірок «Секреты каналов продаж», «Интернет-маркетинг», «Разработка новых продуктов», «Целевой маркетинг», «Программы лояльности», автор кількох сотень професійних публікаций на теми медіа та маркетингу, модератор конференцій та круглих столів, член журі КМФР та «Золотого PROпеллера».

  Освіту отримала в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» на кафедрі промислового маркетингу. Також за плечами – 3-річний досвід викладання маркетингових дисциплін у цьому ж вузі майбутнім професійним маркетологам та студентам технічних спеціальностей.