Тренери школи

 • Дегтярьов Володимир
 • Дегтярьов Володимир

  Бізнес- і executive коуч, бізнес-тренер. CEO і співвласник комунікаційної агенції Newsfront (30 співробітників, більше 10 років на ринку)

  Розробив програму внутрішнього навчання і мотивації в агенції, яка посіла третє місце в номінації «Трудові практики» Національного конкурсу бізнес-кейсів з корпоративної соціальної відповідальності. Більше 5 років застосовує інструменти коучингу для розвитку співробітників, завдяки чому середній термін роботи ключових співробітників перевищує середній по ринку більш, ніж удвічі. З 2015 Володимир практикує коучинг для зовнішніх клієнтів: топ-менеджерів і власників великих українських і міжнародних компаній.

  У 2012 році визнаний Української асоціації зі зв'язків з громадськістю найкращим PR-спеціалістом з боку агентств, а галузеве видання Marketing Media Review включило до рейтингу "35 кращих професіоналів рекламно-комунікаційного ринку України до 35 років".

  Досвід тренінгів та виступів

  - 2007-2010 - лектор у програмі MBA Львівського інституту менеджменту

  - З 2010 року постійний лектор BeFirst Marketing School

  - З 2012 року лектор в школі продажів White Sales School

  - C 2015 лектор в освітній платформі LABA

  У 2014-2015 провів більше 50 тренінгів та відкритих лекцій (теми: публічні виступи, медіа-тренінги, командоутворення, цілепокладання і тайм-менеджмент, кризові комунікації) для топ-менеджменту і співробітників таких компаній та організацій, як АТФ Банк (Казахстан), Ericsson Ukraine, KasperskyLab, PlatinumBank, Metro Ukraine, Bayer, MaryKay, Malaysian Embassy, ​​Нова Пошта, Whirlpool, etc.

  Освіта: Львівський Національний Університет ім. І. Франка, Hartwick College (NY, USA), Swedish Institute Management Program (Стокгольм, Швеція), Інтегральна коучинг школа (Київ).

  Теми тренінгів:

   - Управління командою

  - Лідерські компетенції в бізнесі

  - Інструменти креативності в бізнесі і житті

  - Успішне інтерв'ю

  - Успішні публічні виступи

  - Кризові комунікації

  - Планування PR-кампанії та оцінка ефективності PR-кампаній

  Хоббі та інтереси:

  Активний спортсмен-тріатлет і фрідайвер, ультрамарафонец (фінішер більше 10 марафонів, ультрамарафон, триатлон на довгі дистанції, тричі перепливав Босфор). Батько двох дітей.

  Творець сервісу бігових екскурсій по Києву Kyiv Running Tours, творець і ведучий подкасту про спорт Друге дихання.