Тренери школи

 • Мазур Алла
 • Мазур Алла

  Ведуча департаменту новин, 1+1

  Алла Мазур - володарка безлічі професійних нагород, улюблена телезірка мільйонів українців, а також ведуча ТСН від самого першого випуску

  Народилася на Хмельниччині в сім'ї медиків.

  Середню школу закінчила з золотою медаллю.

  Ще у школі почала писати до місцевої районної газети, спочатку – з цікавості, потім – за завданням редакції газети.

  Поступати на факультет журналістики Київського державного університету ім. Шевченка приїхала з папкою своїх заміток і репортажів. Але спеціалізацією під час навчання обрала радіо.

  Працювала на першому каналі Українського радіо – спочатку як кореспондент, згодом – одна з ведучих Головної редакції інформації. Разом з колегами готувала й вела перші в Україні радіомарафони: до річниць Чорнобильської аварії, під час виборів першого президента України в 1991 році. Під час роботи на радіо працювала також співведучою циклової конкурсної програми "Від міста до міста".

  У 1993 році на запрошення керівництва УТ-1 перейшла в Українські телевізійні новини (УТН).

  Паралельно вела перше вітчизняне ток-шоу на економічні та політичні теми "Перехрестя" (українсько-американський проект), а згодом була автором і ведучою телевізійного публіцистичного серіалу "Інвестиційна історія" (спільний українсько-словацький проект).

  Наприкінці 1996 року отримала запрошення працювати на каналі 1+1 і 1 січня 1997 року вийшла в ефір з першим випуском ТСН.

  У 1996 році стала лауреатом премії "Прометей-престиж" у рамках акції "Людина року" в номінації "Найкращий тележурналіст 1995 року".

  У 1998 році за підсумками Четвертого всеукраїнського фестивалю журналістики визнана найкращою ведучою інформаційних програм України та отримала титул "Всенародне визнання".

  Того ж року (1998) журі на чолі з Володимиром Познером визнало Аллу Мазур переможцем у номінації "Краща ведуча інформаційних програм" на першому Міждержавному форумі країн СНД.

  У 1999 році за підсумками конкурсу "Ділова жінка України - 98" стала переможницею в номінації "Телеведуча".

  Також у 1999 році отримала орден "Княгині Ольги" ІІІ ступеня.

  Тричі поспіль - у 2010, 2011 і 2012 роках - отримала премію "Телезірка" як найкраща ведуча інформаційно-аналітичних програм.

  Чотири рази - у 2001, 2003, 2010 та 2012 роках – отримала Національну премію України в галузі телебачення "Телетріумф" у номінації "Краща ведуча інформаційних програм".

  Виховує сина Артема.

  Курси і тренінги

  :