Тренери школи

 • Дрюченко Дар`я
 • Дрюченко Дар`я

  Режисер, продюсер лінійних рубрик «Сніданок з 1+1»

  Закінчила Київський національний університет театру, кіно та телебачення імені І.К. Карпенка-Карого за спеціальністю «Режисер телебачення» (майстерня Юрія Терещенка).
  Уже з перших курсів університету Дар’я проявляла зацікавленість у роботі над документальним кіно, саме тому розвивалася та набувала професійних навичок у цьому виді кінематографу. Починаючи з 2008 року отримувала відзнаки та призи за свої фільми, серед них фотофільм «Ринг», документальний короткометражний фільм «Парад», документальний репортаж «No comments», ігровий короткометражний фільм «Грішник», документальний фільм-портрет «Мрія».

  Окрім професійного зростання та зйомок власних документальних стрічок, Дар’я часто працює над зйомками рекламного відео. Її креативний погляд зацікавлює рекламодавців свіжими ідеями та якісним їхнім втіленням. 

  Музичні кліпи — ще один напрям, де цей молодий режисер демонструє невтомну фантазію.

  Дар’я давно хотіла спробувати свої сили у створенні телевізійного продукту, тому нещодавно стала частиною команди «Сніданку з 1+1». Свою режисерську руку вона доклала до рейтингових рубрик минулого та нинішнього сезонів «Сніданку з 1+1»: «Історії кохання» , «Реальна казка», «Мінус 60 з Катериною Мірімановою», «Довершена краса» та «Я — тато».

  Розробка нових ідей, зйомки та монтажі телепродукту — ось, від чого Дар’я Дрюченко отримує максимальну насолоду нині.