Тренери школи

 • Ясинський Станіслав
 • Ясинський Станіслав

  Кореспондент, ТСН-Тиждень

  Має юридичну освіту, проте з 3го курсу (1998) працює в телевізійних новинах. Спочатку в Чернівцях, на місцевому телеканалі. Але після закінчення ВУЗу Стас переїздить в Київ. Де за тиждень стає репортером ВІКНА_новини на СТБ. На цьому ж каналі пізніше він разом з Романом Скрипіним та Андрієм Тичиною роблять культову шоденну аналітичну програму того часу — Вікна-Опівночі. В 2002 році Стас переходить на 1+1 і починає парцювати в ТСН. З тих пір він незмінно працює в редакції. Встиг побувати випусковим редактором власних новин, шеф-редактором ранкової програми на іншому каналі. Проте журналістику не полишав.

  Сьогодні Стас — один з провідних кореспондентів підсумкової програми ТСН-Тиждень з Аллою Мазур. Саме на цьому місці він з колегами зробив те, що до цього здавлося неможливим: завдяки піврічній роботі усієї редакції вдалося звільнити з ув«язнення Максима Дмитренка — невинуватого хлопця, який під тортурами зізнався у вбивстві, яке насправді скоїв «пологівський маніяк» Сергій Ткач. Максим відсидів за гратами 8 років і сидів би ще 5, якби не Стас Ясинський та його колеги. Звільнивши Максима, Стас не зупиняється — в своїх сюжетах розповідає про жертв міліцейських тортурів, корупцію та інші приховані жахи, перед якими звичайна людина беззахисна.

  За власну роботу та документальний фільм «Сусіди дяді Сірьожі» Стас отримав телевізійну премію «Честь професії» — за кращий матеріал громадянською позицією. Він продовжує знімати власні документальні фільми, також займається фотографією та новими медіа.

  Курси і тренінги

  :