Тренери школи

 • Мосейчук Наталя
 • Мосейчук Наталя

  Ведуча департаменту новин, 1+1

  Наталя Мосейчук — одна з найдосвідченіших українських телеведучих, за опитуванням журналу «Фокус», входить до 20-ки найуспішніших жінок України. Працює в кадрі вже 20 років. 

  За цей час встигла змінити не один великий канал, але зупинилася на «1+1» — у 2006 році її запросила приєднатися до себе команда «Телевізійної служби новин». Наталя завжди в курсі всіх останніх подій, де б і коли вони не відбувалися і за правом вважається найкращим новинарем України. Її «коник» — портретне інтерв'ю. Наталя була автором та ведучою проектів «VIP жінка» та «Приховане життя». Глядач оцінив її віртуозну журналістську роботу із «першими особами країни», вона вміє ставити політикам незручні запитання і отримувати відповіді на найвідвертіші з них. 

  Наталя з тих, хто не визнає нагород і не женеться за ними. Зневажає червоні хідники та світські раути. На її переконання, «рейтинг — найкрасномовніша оцінка людини в кадрі». Тому, за Наталію Мосейчук люди «голосують кнопкою» — щовечора вмикаючи ТСН. Із «вражаючими історіями, про які неможливо мовчати» — коронна фраза ведучої. 
  Окрім роботи, вона — щаслива мати двох дітей, Антона та Матвія.