Тренери школи

 • Михальченко Ольга
 • Михальченко Ольга

  Керівник відділу технічної підтримки та постпродакшн

  Закінчила Київський національний університет театру, кіно та телебачення імені І.К. Карпенка-Карого за спеціальністю «Режисер телебачення» та за спеціальністю «Організація кіно –теле виробництва».

  Починаючи с 2006 року почала працювати у кіновиробництві в якості помічника режисера та другого режисера. Фільми: «Старики полковники» (реж. А. А. Бенкендорф), «Исповедь дон Жуана» (реж. А.А. Бенкендорф), «Ван Гог не виноват» (реж. В. Яковенко), «Ой мамочки» (реж. В. С. Криштофович), «Свати 2», «Свати 3» (реж. А. Яковенко), «Чудо» (реж. О. Ассадулин).

  Також працювала продюсером поспродакшну при виробництві рекламних роликів, було випущено близько 100 рекламних відеороликів за два роки.

  З 2010 року почала працювати на телебаченні. Починала свою роботу адміністратором, а вже за рік почала працювати продюсером проектів, а ще за рік – головним спеціалістом з управління проектів/ виконавчим продюсером.  Проекти: «Ти - чемпіон», «Непрухи», «Оголена красуня», «Ласкаво просимо», «Гості на порозі», «Найкращий кухар на селі».

  З 2012 року почала свою роботу продюсером постпродакшену телевізійних проектів. Проекти: «Хочу у ВІАГру», «Голос країни 4».