Тренери школи

 • Павленок Ірина
 • Павленок Ірина

  Кореспондент ТСН,ТСН-Тиждень

  Заслужений журналіст України.

  Ірина любить цитувати одного зі своїх керівників: у телебаченні немає «вчора». Це означає, щоб залишатися актуальним потрібно постійно розвиватися та самовдосконалюватися.

  До команди ТСН Ірина Павленок долучилася у 2006-му, щойно повернувшись із Лондона, де працювала та навчалася(MA International Journalism) у City University.

  На телебаченні Ірина з 18-ти років: почала працювати ще студенткою дніпропетровського нацунівеситету. На дніпропетровському 34-му телеканалі перепробувала усі ключові ролі ньюзруму: журналіста, випускового, ведучої новин. Потім працювала регіональним кореспондентом Нового каналу. Дописувала в журнали, мала досвід роботи на радіо. «Рік за три» — так вона розповідає про роботу на столичному Радіо «Континент». У студії прямого ефіру впродовж 7-ми годин зі співрозмовниками, які постійно змінюються — це був особистий рекорд. Не менш важливий досвід був у Лондонському офісі Української Служби Бі-Бі-Сі: справжня школа журналістських стандартів, пов«язаних із всебічним та лаконічним висвітленням тем.

  У Лондоні була задіяна у підготовці розслідування на ББС1 у Лондоні, тоді ж — почала співпрацю з ТСН: робила матеріали з британської столиці. Повернувшись до Києва, працює full time в Студії 1+1. Головно, займається громадсько-політичними матеріалами для ТСН та ТСН-тижня. Але не втрачає інтересу до міжнародних подій: постійні відрядження — частина життя будь-якого журналіста.

  За понад 15 років роботи Ірина навчалася у школі новин Інтерньюз-Україна, на курсах для журналістів у Кардиффі (Великобританія), стажувалася на APTN, BBC(Лондон), Carlton TV (Бірмінгем), Reuters (Лондон). У бібліотеці Лондонського університету можна знайти її дипломну роботу «Journalism and trauma».