Світлана Павелецька

PR-директор 1+1 медіа

Світлана Павелецька

У комунікаціях працює вже 15 років, хоча закінчивши КІМО повинна була стати юристом-міжнародником. Але на момент отримання диплому (який дивом виявився червоним), вже очолювала великий підрозділ в Національній Телекомпанії України. До того ж, на її глибоке переконання, окрім обов'язкового задоволення, улюблена робота повинна приносити гроші, а це не про наше МЗС, у будь-якому разі в 2000 році.

Між роботою в НТКУ і 1+1 медіа встигла попрацювати в шоубізнесі, девелопеській компанії, побути директором агентства і керівником PR-напрямку служби продажів (яка продавала в 16 країн) компанії Метінвест. У 1+1 медіа працює з 2011 року. За цей час встигла стати кращим PR-спеціалістом, який працює на боці компанії, увійти в топ-5 жінок рекламно-комунікаційного ринку, виграти пару нагород завдяки найкращій команді, яка робить круті проекти. Отримала ступінь в Charted Institue of Public Relations, і навчається на диплом MBA. Щиро вірить, що задоволення від роботи можна отримувати тільки, якщо робота - покликання. Все інше «відбування часу» в офісі, а це смуток.

Комунікації - це сфера для сміливих. Тих, хто не боїться зрозуміти які вони, знайти і показати переваги, знайти і виправити недоліки. Викреслюйте із записника і фб тих, хто каже, що PR - це тільки прес-релізи, або не дай Бог статті за гроші. PR - це нескінченні можливості створювати і примножувати.   

Інші тренери