Олена Мартинова

Директор зі стратегічного маркетингу 1+1 медіа

Олена Мартинова

Олена Мартинова обіймає посаду директора зі стратегічного маркетингу 1+1 медіа з січня 2014 року.

Олена має 20-річний досвід у медіабізнесі. Кар’єру починала репортером у телевізійних економічних новинах, потім обіймала керівні посади в медіакомпаніях.

Журналістську кар’єру Олена почала в 1995 році репортером в незалежній продакшн-студії «Ділові новини» у Харкові. Через рік стала редактором програми, а потім співвласником.

У 1999 р. приєдналася до корпоративного центру UMH Group у Києві, де відповідала за маркетинг і PR. Під керівництвом Олени було розроблено нове позиціонування та просування бренду «Теленеделя». Також вона відповідала за запуск низки журналів групи: «Фокус», «Корреспондент», «Forbes», «Деньги», і збірок «Першої книжкової колекції» та «Великі художники» для «Комсомольської правди».

За час роботи Олени UMH Group поліпшила свої фінансові показники, ставши найприбутковішою медіагрупою України та другою за обсягом обігу грошей у країні.

У 2017 році під керівництвом Олени промо-кампанія фільму «Розщеплені на атоми», розроблена маркетинг-командою 1+1 медіа, отримала золото конкурсу PromaxBDA Europe Awards 2017, а промо-кампанія «Чорнобиль 30 років», присвячена 30-й річниці від дня Чорнобильської трагедії  і промо до фільму «Розщеплені на атоми» отримали срібло на PromaxBDA Global Excellence Awards 2017.

Також у 2017-му в категорії медіакомпанії 1+1 медіа здобула перше місце рейтингу «Best marketing team» в рамках Effie Awards Ukraine 2017.

Інші тренери