Мирослава Ульяніна

Ведуча "Зважені та щасливі"

Мирослава Ульяніна

Мирослава має значний досвід як журналіст, інтерв’юер, ведуча рубрик. За роки ТВ-досвіду працювала в прямому ефірі як на виїзних локаціях, так і в студії. 

На телебаченні – з 2008 року. Починала кар’єру як кореспондент новинних ТВ-проектів на програмах «Час новин» та «Київський час» на «5 каналі». За півроку стала журналістом, редактором і гостьовим редактором програми «РАНОК на 5-му». 

З 2009 року працює на каналі 1+1. Була журналістом і ведучою рубрик «Історії кохання», «Афіша» та «Правильний сніданок».  Також автором і сценаристом документального проекту «Люди» у програмі «Сніданок з 1+1». Цей проект  у 2014 році проект здобув перемогу в номінації «Спеціальний репортаж» на Фестивалі національного кіно і телебачення «Відкрита ніч-2014».

Мирослава мала досвід роботи як сценарист рубрики лінійного виробництва «Азбука ранку». 

За час роботи для ефірів програми «Сніданок з 1+1» інтерв’ювала знаменитостей VIP-рівня, таких як Софі Марсо, Патрисія Каас, Тото Кутуньйо, Монтсерат Кабальє, Гару, Мікеле Плачідо, Ліз Бурбо. 

Наразі -  продовжує працювати кореспондентом ранкової програми «Сніданок з 1+1». Координує рубрику «Шоу-бізнес дайджест», знімає актуальні сюжети, працює як інтерв‘юєр. Час-від-часу як сценарист працює для рубрик «Зіркова історія» та «Кіносніданок» у програмі «Сніданок. Вихідний». 

Інші тренери