Юлія Жмакіна

Директор департаменту ранкового мовлення

Юлія Жмакіна

Як журналіст і ведуча «народилася» на радіостанції Radio Free Europe/Radio Liberty, де працювала упродовж 9 років. Саме там отримала «щеплення» професією, незалежним поглядом, вмінням орієнтуватися в екстремальних ситуаціях, швидко занурюватися у складних темах. І, звичайно, коли думає і проводить наради, класти ноги на стіл. До радіо — вічна любов. Тому до телебачення ставлення — як до радіо із картинками :)

Першим телеканалом став Новий. Разом із тим змінила спеціалізацію. Стала редактором новин. На той час це були — найсильніші новини в Україні — «Репортер». Під час Помаранчевої революції Юлія отримала ще одне професійне «щеплення», достойне окремого видання. Потому розпочала роботу на постреволюційному 5-му каналі. Робила тижневу підсумкову програму «Час. Підсумки» із Лідією Таран (позиціонували себе — як блондинки-аналітички). Заробили: роздратування тодішньої Адміністрації Президента і один «Телетріумф». Також на 5-му дебютувала у якості продюсера ранкової інформаційної програми.

Від 2009 працює на телеканалі 1+1 як продюсер ранкової інформаційно-розважальної програми «Сніданок з 1+1». 2011 року програма здобула найвищу професійну нагороду — «Телетріумф» як найкраща ранкова програма України. «Зібрати» програму і прорахувати її успіх у глядачів — продюсерство для творчих, емоційних, сміливих і азартних, а водночас для тверезих і прагматичних, вважає Юлія. Go! Go! Go! Вам сподобається!  

Інші тренери