Алла Стащенко

Керівник жанрового напрямку «Іміджеві шоу» 1+1 Продакшн

Алла Стащенко

Працює на телебаченні більше 15 років. Пройшла шлях від журналіста - стажера до керівника напрямку в 1+1 Продакшн. TV-background: міжнародний аналітичний проект «Світ.Огляд», «Репортер» на Новому каналі,  «Сніданок з 1+1»,  згодом у «Підйомі» на Новому каналі,  гостьовим продюсером на найбільших ток-шоу країни «Про життя» («95 квартал») та «Стосується кожного» (телеканал «Інтер»), «Інспектор Фреймут» та «На ножах». Співавтор формату «Інспектор Фреймут. Міста». Сьогодні  очолює  напрямок «Іміджеві шоу» 1+1 Продакшн. Одного дня дала собі слово, що кожен проект буде змінювати нашу країну на краще, дарувати крила українцям робити ці зміни своїми руками. Саме таким проектом і стала «Громада на мільйон». Другий сезон проекту став міжнародним, адже в ньому спеціалісти з України будуть обмінюватися досвідом зі спеціалістами з Європи.

Окрім телевізійних ефірних проектів, працює з міжнародними донорськими організаціями над створенням та реалізацією комунікаційних стратегій. Була продюсером та авторкою ідей роликів соціальної реклами проти корупції для інтернету та ефіру. Продюсер освітнього масштабного інтернет - проекту про корпоративну соціальну відповідальність.

Комунікація з європейськими та американськими донорськими організаціями в рамках їх комунікаційних кампаній - ще один напрямок роботи в 1+1 media.

«Я вірю в силу телебачення та в те, що на сьогодні – це найпотужніший інструмент змін в країні. Воно має виконувати не лише розважальну, але й просвітницьку та освітню функції. Ми маємо сміливо приймати виклики та ставати трендсеттерами позитивних змін в Україні.»

Інші тренери