Інна Болгарова

Регіональний координотор Вищої Школи Media&Production в м. Одеса

Інна  Болгарова

 Організацією заходів Інна займається з 6-ти років і такий досвід дозволяє їй створити event будь-якого напрямку та рівню. Володіє музичним слухом, з дитинства мріяла потрапити на ТБ і стати зіркою телеекранів. Будь-яке шкільне свято або вечірка не обходилися без вокального номера Інни в складі ВІА (або соло). Пізніше брала участь у кастингах різних талант-шоу, однак дорога життя повернулася по-іншому і Інна залишила вокал для себе як улюблене хобі. 
Отримала освіту за спеціальністю «Організація підприємства. Менеджмент» і ось вже багато років відточує своє мистецтво продажів і управління в сферах: телекомунікації, реклами, фінансових послуг, фарма-промоушн, кризис-менеджменту, проект-менеджменту. Має досвід в написанні сценаріїв промо-роликів  та тематичних заходів, які із задоволенням сама ж і організує.
 Інна переконана: «Коли ти займаєшся улюбленою справою - твоя робота «запалює» всіх навколо і приносить усім задоволення і позитивну енергію! Мені пощастило працювати в яскравій і креативній команді «Вища школа Media & Production», я глибоко впевнена в тому, що досвід і знання, якими поділяться наші спікери будуть неоціненні для кожного, хто вбачає свою діяльність в синергії з медіа і ЗМІ.

Інші тренери