Юрій Коваленко

Бренд-войс провідних теле- і радіоканалів: «1+1 International», «Першого Національного», «К1», «2+2», «ТЕТ», «ПЛЮСПЛЮС», «Бігуді», «Уніан», Радіо «Ера-FM»

Юрій Коваленко

Актор-імітатор голосів, іноземних мов та звуків, голос українських «Сімпсонів», «Тачок», «Сауспарк», «Корпорації монстрів», «Піратів Карибського моря», «Гаррі Поттера», та ін.

Ось як відгукується про свою професію Юрій:

«Моя професія - важлива частина творчості. Дублюючи проекти, я намагаюся адаптувати текст під українського слухача, завжди намагаюся додати родзинку від себе. Наприклад, під час роботи для нішевих каналів я повинен звучати по-різному. У мене свій підхід і до жіночої аудиторії каналу «Бігуді», і при дубляжі мультфільмів і промо для телеканалу «Плюсплюс», і до чоловічої аудиторії «Уніан ТБ». Я перевтілююсь в різних героїв, відчуваю настрій кожного. Специфіка моєї професії - мене не впізнають в обличчя. Тому я шукаю свої ролі серед людей. Уважно слухаю що і як вони говорять. Зізнаюся, забавно слухати, як про мене кажуть сторонні.»

На занятті від Юрія Коваленка кожен зможе оволодіти мистецтвом голосу, озвучування та імітації звуків. Тим, хто хоче освоїти мистецтво публічних виступів, Юрій допоможе знайти свій голос і опанувати алгоритм розвитку звучання власного голосу.

Інші тренери