Інна Лебеденко

Кореспондент ТСН

Інна  Лебеденко

Тренер дитячих напрямків у Вищій школі Media & Production.

Чим відрізняється «протягом» від «на протязі», чому підсумки підбивають, а не підводять і коли слід сказати «вірний», а коли – «правильний». Інна вчить усіх тонкощів грамотного спілкування українською мовою. Адже для журналіста важливо не лише швидко, точно й чесно передавати інформацію, а й робити це досконалою державною мовою.

Інна працює в ТСН із 2018-го року. Спочатку вона прийшла на телеканал як практикантка, а згодом їй запропонували офіційне працевлаштування. У ТСН робить сюжети переважно на медичну тематику. Іноді це ексклюзивні матеріали про нові методи лікування. Тому часто її завдання - про складне розказати просто, щоб зрозуміла не лише вона, а і її бабуся в селі.

І ще до цього вона почала викладати українську мову школярам, оскільки склала ЗНО з цього предмета на 200 балів. Нині вона нерідко консультує своїх колег. Тож авторський курс Інни, що розроблений спеціально для дітей, спрямований навчити їх формулювати свою думку чітко й грамотно.

«Для мене важливо, щоб журналіст подавав новину вичерпно. Тобто він сказав – я все зрозуміла й мені не треба нічого далі гуглити. Але не менш важливо й те, які, наприклад, слова він при цьому використовує. Якщо я чую в ефірі кальку за калькою, мені це іноді заважає зрозуміти суть, бо я чую самі помилки».

Інші тренери