Олексій Вовк

Старший продюсер управління маркетингу «1+1»

Олексій Вовк

За фахом економіст, пропрацював 15 років в корпоративних фінансах. Захоплення медіа та комунікаціями надихнули змінити сферу діяльності та пов’язати своє життя із телебаченням. Закінчив КАМА, працював в рекламному продакшені, а згодом доєднався до Департаменту макркетингових комунікацій «1+1 медіа». Разом з командою Олексій займається організацією масштабних зйомок промо для проектів медіахолдингу. Зокрема, у новорічній промо-кампанії 2019 року взяли участь 54 зірки телебачення та шоу-бізнесу. Понад 30 зірок заспівали державний гімн для новорічної ночі - це стало рекордом для «1+1» за кількістю зірок в кадрі одночасно.

Організовував зйомки промо-кампаній наймаштабніших шоу, таких як “Голос країни”, “Танці з зірками”, а також зйомок відкриваючих титрів та промо ТБ-програм, серіалів та спецпроектів. Спецпроект “Моя країна 3”, у створенні якого брав участь Олексій, отримав українську телевізійну премію «Телетріумф».

«Медіасфера потенційно змінює погляди людей на світ, на людей, що тебе оточують, на правила життя. І мене надихає те, що я беру в цьому участь», - вважає Олексій.

В «1+1 медіа» працює понад два роки.

Інші тренери