Дитяча медіа школа

Зареєструватись

Дитяча медіашкола – це унікальна можливість зануритись у неймовірно цікавий світ медіа та, можливо, визначитися з майбутньою професією.

Початок
Тривалість 1 місяць
Вартість 18000 грн.

Вища Школа Media & Production відчиняє двері Дитячої медіа школи!

Дитяча медіашкола – це унікальна можливість зануритись у неймовірно цікавий світ медіа та, можливо, визначитися з майбутньою професією.

Протягом місяця ваші діти будуть випробовувати свої сили як у класичних телевізійних ролях – журналіст, ведучий, оператор та режисер, так і в абсолютно нових форматах – влогер та універсальний репортер. Дітки зможуть перевтілитися у справжніх професіоналів-телевізійників та навчитися створювати крутий медійний контент. Серед практичних занять – акторська майстерність, сценічна українська мова, створення влогів, новинних сюжетів та багато іншого.

Разом з нами вони розвиватимуться, ставатимуть більш сміливими і відкритими.  Разом з професіоналами 1+1 медіа, вони побачать, як створюється чарівний телевізійний світ, познайомляться з зірками та телеведучими 1+1 медіа та знайдуть нових друзів.

Випускники Дитячої медіашколи отримають сертифікат про навчання, професійну відеовізитівку та фотосесію, яку створять разом з провідними експертами 1+1 медіа.  

Ми переконані, що навчання у Дитячій медіашколі стане для ваших дітей найцікавішою пригодою та найкращою інвестицією у майбутнє.

Вікова категорія: молодша група (7-9 років), старша група (10-13 років).

Тривалість навчання: 1 місяць. Навчання проходить у Середу та П'ятницю (з 17:00 до 20:00) та Неділю (з 11:00 до 14:00).

Тренери курсу