Дитяча медіа школа

Зареєструватись

Дитяча медіа школа – це унікальна можливість зануритись у неймовірно цікавий світ медіа та, можливо, визначитися з майбутньою професією.

Початок
Тривалість 2 місяці
Вартість 14000 грн.

Вища Школа Media & Production відчиняє двері Дитячої медіа школи!

Дитяча медіа школа – це унікальна можливість зануритись у неймовірно цікавий світ медіа та, можливо, визначитися з майбутньою професією.

Протягом двох місяців ваші діти будуть випробовувати свої сили як у класичних телевізійних ролях – журналіст, ведучий, оператор та режисер, так і в абсолютно нових форматах – влогер та універсальний репортер. Дітки зможуть перевтілитися у справжніх професіоналів-телевізійників та навчитися створювати крутий медійний контент. Серед практичних занять – акторська майстерність, сценічна українська мова, створення влогів, новинних сюжетів та багато іншого.

Разом з нами вони розвиватимуться, ставатимуть більш сміливими і відкритими.  Разом з куратором курсу – Людмилою Барбір, ведучою Сніданку з 1+1, вони побачать, як створюється чарівний телевізійний світ, познайомляться з зірками та телеведучими 1+1 медіа та знайдуть нових друзів.

Випускники Дитячої медіа школи отримають сертифікат про навчання, професійну відеовізитівку та фотосесію, яку створять разом з провідними експертами 1+1 медіа.  

Ми переконані, що навчання у Дитячій медіа школі стане для ваших дітей найцікавішою пригодою та найкращою інвестицією у майбутнє.

Вікова категорія: молодша група (7-9 років), старша група (10-13 років).

Тривалість навчання: 2 місяці. Навчання проходить у Середу (з 17:00 до 20:00) та Суботу (з 10:00 до 13:00).

Тренери курсу