Курс з техніки мовлення

Зареєструватись

Початок за наповненням групи
Тривалість 14 занять
Вартість 9500 грн.

Для тих, хто хоче поліпшити якість свого життя за допомогою мовних комунікацій ми пропонуємо курс, де ти зможеш опанувати різні техніки мовлення і звучати красиво, об'ємно і оксамитово. Запам'ятовується враження і ти зможеш засяяти серед оточуючих САМЕ СВОЄЮ ВИМОВОЮ.

Щодня ми комунікуємо з людьми за сніданком, у голосових повідомленнях в Telegram, з дітьми та колегами, батьками та керівником, з друзями, коханим, з цілим світом! І твоя професія може бути пов’язана з регулярними переговорами, а може й ні - ти просто хочеш навчитися чітко прозоро і влучно висловлюватись – ми допоможемо. Мова допомагає нам досягати цілей комунікації, тож запрошуємо тебе зазвучати по-новому!

Протягом навчання на курсі ти позбудешся навіть ледь помітних мовних дефектів і скутості, навчишся говорити вільно і правильно, яскраво і доцільно, вражаюче точно. Попрацюєш над чіткою й виразною дикцією.

В програмі вивчатимемо:

- покращення процесу вимови звуків;

- правильне дихання;

- основні помилки сучасного українського мовлення;

- як навчитися бути розкутим і невимушеним;

- усвідомлено контролювати гучність і ритм мови;

- розставляти паузи, посилювати гучність голосу в потрібних місцях тексту.

Для кого:

Курс розрахований для всіх хто хоче бути яскравим співбесідником, душею компанії, що зацікавлений в особистому зростанні. Менеджерів і директорів компаній, блогерів, коучів, психологів, бізнес тренерів, ведучих, дикторів, акторів, співаків, старшокласників та студентів.

Ти з легкістю можеш навчитися швидко сказати: «Кит кота по хвилях катав, кит у воді, кіт на киті»? Твоя ціль гармонійне звучання та постановка голосу? Ти любиш працювати на результат?

Ми тебе чекаємо!

Навчання доступне всім, хто працює чи вчиться: заняття будуть проводитись в понеділок та п'ятницю з 19:00 до 21:00.

Навчись вражати! Будь сміливим в своєму зростанні

Тренери курсу