Музичний продюсер

Зареєструватись

Курс для тих, хто хоче створювати музичні тренди та володіти усіма інструментами саунддизайну.

Початок
Тривалість 2 місяці
Вартість 17000 грн.

Музичний продюсер – професія, якої не навчають в жодному ВУЗі країни. Це професія, яка вимагає знання новітнього програмного забезпечення в сфері саунддизайну, вміння відчувати музику та прослідковувати тренди.

Ти хочеш дізнатися про особливості роботи з музикою у серіалах та найбільших шоу? Ти хочеш поєднати своє життя з медіа сферою та створювати найрейтинговіші музичні проекти? Ти хочеш стати музичним продюсером?

Авторський курс Ольги Михальченко, керівника відділу технічної підтримки та постпродакшн в 1+1 Продакшн, у Вищій Школі Media & Production, для тебе.

«Музичний продюсер» – це ексклюзивний двомісячний  курс, який зібрав найкращих спеціалістів українського музичного ринку.

Тільки під час навчання на курсі ви дізнаєтесь специфіку музичного оформлення телевізійних проектів та основи звукорежисури. На основі програмного забезпечення 1+1 Медіа ви навчитесь створювати музичні стилі для проектів різних жанрів, музичному монтажу, саунддизайну та шумовому оформленню телевізійних проектів.

Максимум практики. Тільки реальні кейси та потрібна теорія.

По закінченню курсу кожен з студентів зможе створювати музичне оформлення фільмів та шоу, працювати над монтажем та, можливо, почнете створювати власні треки. Почни свій шлях в медіа з якісної підготовки та необхідної практики.

 

Що вивчаємо?

  • Історію медіа-музики, стилі та жанри, 
  • Музичний монтаж та побудову треку, 
  • Саунддизайн та програмне забезпечення, 
  • Аудіо-ефекти та шумове оформлення.

 

На кого розрахований курс?

Музиканти, аранжувальники, композитори, всі хто любить музику.

Тренери курсу