Питання та відповіді

Заняття відбуваються в головному офісі 1+1 media за адресою м. Київ, вул. Кирилівська, 23 (найближча станція метро – Контрактова площа).

У Вищій Школі Media & Production є довгострокові, короткострокові та інтенсивні формати навчання. Довгострокові курси тривають від 2 до 4 місяців, короткострокові – до 2 місяців, та інтенсиви – це спеціалізовані профільні курси, які зазвичай тривають 1-2 тижні за дуже насиченим графіком.

Впродовж навчання ми завжди інформуємо наших студентів про відкриті вакансії та можливості стажування на проектах. Наші студенти та випускники працюють на проектах "Танці з зірками", "Голос країни", "Голос країни. Діти", "Модель XL", "Одруження наосліп", "Життя без обману", "Світ навиворіт з Дмитром Комаровим", "4 весілля" та найтоповішому ранковому шоу "Сніданок з 1+1".

Наші студенти та випускники Вищої Школи завжди в пріоритеті при розгляді на вакансії у групі компаній 1+1 media.

На сайті вартість кожного курсу вказана за весь період навчання. При оплаті за весь курс разовим платежем діє знижка 10%. Також є можливість здійснювати оплату помісячно. Більш детальну інформацію про вартість курсів, які вас цікавлять, можна отримати за телефонами, вказаними на сайті.

На кожному курсі є дипломний курсовий проект, який студенти виконують впродовж навчання та захищають на останньому модулі. Після захисту куратор та тренерський склад приймають рішення про результати робіт студентів. За умови, що робота виконана якісно та студент дав відповіді на всі додаткові запитання – тоді випускник отримує курсовий диплом. Якщо ж якісь із умов курсового проекту не були виконані – в такому випадку випускник отримує сертифікат про те, що він прослухав курс лекцій. 

Головною метою Вищої Школи Media & Production є забезпечити в Україні якісну медіа-освіту світового рівня, виховати актуальних часу професіоналів та розвивати індустрію в цілому.

Впродовж навчання та після закінчення курсів ми завжди інформуємо наших студентів про відкриті вакансії та можливості стажування на проектах. Ми не гарантуємо працевлаштування, та випускники Вищої Школи завжди в пріоритеті при розгляді на вакансії у групі компаній 1+1 media.

За майже 6 років ми випустили понад 1500 студентів. Більшість з них стали частиною команди найкращих та працюють у 1+1 media та на проектах 1+1 Продакшн. Інші стали частиною кадрового резерву 1+1 media або ж працюють в медіа.