UA

Відгуки студентів першого потоку курсу «Особистий бренд: стратегія, контент, промо».

У 2021 році 1+1 media school запустили чимало нових курсів, які вже встигли стати улюбленими серед студентів медіашколи. Один з них − «Особистий бренд: стратегія, контент, промо».

Навички побудови бренду та вміння правильно і якісно просувати себе – невід’ємна частина сучасного світу. Наша публічна діяльність як інфлюенсерів чи користувачів соцмереж, які хочуть просувати свій контент – це також бренд, який потребує грамотної стратегії та продуманого створення контенту.

Майстерність правильно вибудовувати особистий бренд потрібна сьогодні не лише людям з публічної сфери, як це було раніше, а стосується абсолютно всіх. Малому бізнесу, адже ім’я власника – це додатковий ресурс, аби розповісти клієнтам про свій продукт, інфлюенсерам, які хочуть увійти в ТОП-найпопулярніших в мережі, спікерам та тренерам, які пропонують освітні послуги та безліч інших сфер, де розвинений особистий бренд стає додатковою перевагою або ж окремим майданчиком для донесення світу своїх цінностей та знань.

Перший потік курсу «Особистий бренд: стратегія, контент, промо» завершився і ми запитали про враження після навчання у студентів та викладачів курсу.

Куратор курсу Ден Фандера, digital-стратег, фахівець з просування контенту у соціальних мережах.

@dendandera

«Завжди круто ділитись досвідом і бачити, що твої кейси можуть бути корисними для когось. Кураторство курсу – це був новий досвід для мене, і, звісно, я намагався подавати матеріал максимально доступно та цікаво, аби процес навчання був ефективним та якісним для студентів. Зізнаюсь, дуже хвилювався з цього приводу і хотів, аби все пройшло як було задумано.

Група студентів була дуже різностороння та різнопрофільна, але кожному ми змогли дати необхідний набір знань й інструментів для побудови особистого бренду: хтось відкрив для себе нові корисні фішки в SMM, хтось вивчив написання текстів і освоїв PR-складову. Чимало наших студентів особливо були зацікавлені в частині курсу по дизайну – що фотографувати, як знімати. Зі свого боку я максимально доповнив їх розуміння шляхів просування контенту та типи майданчиків.

По завершенню курсу ми спілкувались з групою і я зрозумів, що нам з командою 1+1 media school таки вдалось досягти поставленої цілі. Кожен з наших студентів мав свої соціальні мережі, які активно розвивав, проте в якийсь момент зрозумів, що опинився в глухому куті й не розумів, як рухатись далі. Нам з колегами вдалося окреслити дорожню карту, куди варто рухатись та розвиватись кожному і, що найважливіше, − вийшло надихнути.

Вірю в наших студентів і впевнений, що вони будуть удосконалюватись кожен в своїй сфері.

Дякую медіашколі та 1+1 media, що запросили бути куратором курсу і дали можливість попрацювати і передати свої знання тим, кому це було потрібно».

 

Єлизавета Ущека, випускниця курсу, Журналіст проєктів (стажер 1+1)

@_lipop._

«Я вже втретє навчалась в 1+1 media school. Коли дізналась про новий курс «Особистий бренд: стратегія, контент, промо», не вагаючись, одразу подалась на нього. Цінність медіашколи 1+1 в тому, що вона не лише надає актуальні знання й можливість навчатись у найкращих фахівців, а насамперед є унікальним простором для саморозвитку та реалізації ідей, де панує дружня та надихаюча атмосфера. Словом, це ідеальні умови для яскравих, енергійних та креативних особистостей.

Дякую кураторам курсу Дену Фандері, Анастасії Шевчук та Валерію Вороненку за те, що ділилися своїми знаннями та досвідом. Ви – справжні експерти своєї справи. Ми мали круту можливість навчатись у спікерів, які працюють з топовими зірками українського шоубізнесу. Протягом навчання ми розібрали, як знайти свою родзинку, писати пости на будь-яку тему, складати ефективний контент-план, створювати естетичний візуал, а також дізналися про технічні складові просування свого бренду, щоб знайти саме свою аудиторію.

Під час курсу я чекала на вихідні як ніколи раніше, оскільки на кожному модулі ми не лише дізнавалися тонну нової інформації, але й весь час практикували!»

 

Наталія Волошко, випускниця курсу, архітектор

@_woloschka_

Після курсу залишились чудові спогади, адже спілкування та заняття з такими компетентними та досвідченими спікерами - суцільне задоволення. Програма курсу була пізнавальною, корисною та цікавою.

Особливо важливим для мене був блок про написання текстів. А ще найбільше запам’ятались заняття з нашим викладачем Валерієм Вороненком по створенню візуалу.

Вважаю, що цей курс просто must visit для тих, хто планує розвиватись в соцмережах і, зрештою, стати блогером з гідним контентом.

Дякую 1+1 media school за створення такого курсу!»

 

Катя Космос, випускниця курсу, модель, журналіст

@cosmoskatia

 «Я не вперше навчаюсь в 1+1 media school і новий курс про особистий бренд став для мене ковтком свіжого повітря.

Моя сфера роботи – це про постійну публічність, оскільки я розвиваюсь в моделінгу та на телебаченні, де без розуміння, що таке особистий бренд і навіщо він – просто ніяк. На мою думку, зараз для просування в будь-якій сфері, необхідно мати стратегію, промо і контент.

Особистий бренд – це насамперед про образ в професійному середовищі, в основі якого – репутація.

Відкриття мого проєкту для брендів одягу «For you» потребував корекції і для усіх питань я знайшла відповіді саме на курсі. Особливо потішило те, що було багато практичних занять. Я в захваті, наскільки щоразу медіашкола вміє круто структурувати навчальний матеріал, знайти творчий підхід до справи й до кожного індивідуально.

Після курсу вдалось змінити методику та підхід до просування свого проєкту. Інвестиція у знання вже приносить свої плоди, чому безмежно рада».