Новини

Кадрові зміни у Вищій Школі Media & Production 1+1 media

З 28 жовтня 2019 року керівником Вищої Школи Media & Production став Юрій Білокур, який продовжить займатися координацією та організацією роботи освітнього проекту 1+1 media. Зокрема, розпочне з розробки планів школи на 2020 рік: продовжить масштабувати B2B-напрямок у наданні консалтингових послуг, розвиватиме курси та освітні заходи, підтримуватиме запуск нових напрямів Дитячої медіашколи та продовжить курс до відкритого доступу до онлайн-освіти. Лора Гасай, яка очолювала Вищу школу з березня 2019 року, припиняє роботу в компанії.

«Ми вдячні Лорі Гасай за наполегливу роботу над проектом та підтримуємо її рішення розвиватись у іншому напрямку. Те, що після невеличкої паузи Юрій Білокур приєднався до команди Вищої школи – чудова новина, адже він вже з власного досвіду знає, як досягати поставлених цілей та задач в рамках такого проекту, як Вища школа. Впевнена, що у нього чудово вдасться продовжувати змінювати проект групи на краще, як з точки зору бізнес-ефективності, так і освітніх досягнень», ‒ наголосила Ольга Мусійко, HR-директор 1+1 media.

 

«Я приємно схвильований своїм поверненням до Вищої Школи. Маю купу ідей, які хочеться чимскоріш втілити у життя. Приємно, що з цим мені допомагатиме команда, з якою нам вже не раз нам вдавалося бити власні рекорди.

2020-й стане для Вищої школи роком змін, але про це трохи згодом. Наразі я повністю занурений у процес створення стратегії та планів навчання на ближче майбутнє», – прокоментував Юрій Білокур.

 

Юрій Білокур займав посаду керівника Вищої Школи з грудня 2017 і до березня 2019, після чого працював на посаді креативного продюсера лінійного виробництва «Сніданку з 1+1», де відповідав за створення рубрик та спецпроектів. За півроку роботи поза 1+1 media Юрій надавав індивідуальні стратегічні консультації зовнішнім компаніям. До роботи з Вищою школою обіймав посаду керівника відділу маркетингу в Business Radio Group, де займався розробкою та впровадженням стратегії позиціонування окремих брендів.

 

Нагадаємо, Вища Школа Media & Production – це освітній проект групи «1+1 media», головною метою якого є забезпечити в Україні якісну медіаосвіту світового рівня. За п’ять років діяльності випускниками Вищої Школи стали понад 1040 студентів, серед яких більше 400 спеціалістів приєдналися до команди 1+1 media або працюють в інших медіакомпаніях.