Новини

Потап зі своїм сином Андрієм завітали на зустріч випускників "Дитячої медіа школи"

Потап зі своїм сином Андрієм завітали на зустріч випускників "Дитячої медіа школи"

Український продюсер і шоумен Потап та його син - Андрій Потапенко, випускник "Дитячої медіа школи-2018" завітали на закриту зустріч випускників "Дитячої медіа школи" та поділились цікавими порадами.

Потап поділився тим, як мрії дитинства вплинули на його життєвий шлях, а також охоче надав поради діткам стосовно вибору майбутньої професії. Андрій, у свою чергу, розповів про навчання в «Дитячій медіа школі» та свої перші професійні кроки.

Раніше Андрій Потапенко був амбасадором Дитячої медіа школи Вищої школи Media & Production холдингу "1+1 медіа" і розповів, чого навчився у медіа школі та які ж знання здобув для власного розвитку. 

Потап разом зі своїм сином поділились з юними випускниками планами на найближче майбутнє у сфері шоу-бізнесу, надали корисні поради стосовно розвитку соціальних мереж, їх удосконалення, а також зробили яскраві фото на пам'ять!  

Крім того, Вища Школа Media & Production на зустрічі презентувала діткам нові формати Дитячої медіа школи, серед яких недільні INSTA-бранчі, канікулярний курс "Блогінг - професія майбутнього", а також новий, унікальний інтенсив - Дитяча Магістратура.

Досвід попередніх років дає можливість констатувати зростаючий попит на розвиток комунікаційних здібностей у дітей з раннього віку, тому можливість спробувати себе у різних медіапрофесіях надасть дітям  розуміння специфіки кожної, щоб в майбутньому зробити правильний професійний вибір.

«Ми прагнемо зламати стереотипи про те, що навчання – це нудно. Через нові формати навчання ми несемо ідею, що навчатись, розважаючись, можливо й за цим майбутнє. Ми усі розуміємо, що комунікаційні навички потрібно розвивати змалечку й це неодмінно знадобиться кожній дитині, який би професійний шлях він чи вона не обрали», ‒ наголосила Олена Конопля, Head of Media People Education та Керівник напрямку «ДІТИ» Вищої Школи Media & Production.