Новини

Танці з зірками та Вища школа Media & Production шукають стажерів

Танці з зірками та Вища школа Media & Production шукають стажерів

Шоу «Танці з зірками» та Вища школа Media & Production розпочинають проект з пошуку стажерів в унікальну команду найочікуванішої прем’єри осені. Участь у стажуванні дасть можливість тим, хто тільки розпочинає свою професійну кар’єру, стати повноцінним членом команди, поринути у великий знімальний процес та перейняти досвід кращих режисерів, сценаристів і продюсерів 1+1 Продакшн. По проходженню стажування двоє кращих будуть запрошені на роботу в команду 1+1 Продакшн.

 

До конкурсу запрошуються редактори та режисери-початківці, які мріють працювати на телебаченні. Стажування проходитиме в три етапи: відеовізитівка, лекторій та стажування на шоу. Тривалість проекту – 3 місяці.

 

Куратор проекту стажування – Володимир Завадюк, креативний продюсер шоу «Танці з зірками», «Голос країни» та «Голос.Діти».

 

Щоб взяти участь у конкурсі необхідно зняти мотиваційне відео на тему «Чому я хочу працювати на шоу «Танці з зірками».  Власні ролики охочі повинні надсилати на еmail-адресу Вищої школи school@1plus1.tv з позначкою «Стажування». Заявки приймаються до 20 серпня.

Серед поданих відеовізитівок команда організаторів обере 20 кандидатів, які пройдуть до наступного етапу – дводенного лекторію у форматі інтенсив. Його спікерами стануть продюсери, режисери та сценаристи шоу. Під час лекторію кожному студенту буде запропоновано практичне завдання. За результатами його виконання буде визначено 10 учасників, які розпочнуть стажування на шоу «Танці з зірками».

 

«Сучасне телебачення, як і виробництво великих розважальних проектів, неможливо без участі молодих, талановитих і амбіційних фахівців. Я абсолютно впевнений, що майбутнє українського ТБ знаходиться в руках саме таких людей. Тому ми не боїмося запрошувати для роботи на великих розважальних проектах майбутніх професіоналів, готових привнести своє бачення і креатив. Це стажування дасть учасникам величезний досвід роботи над найбільш популярним проектом країни «Танці з зірками», з топовими українськими зірками і професійною телевізійною командою», − зазначає Володимир Завадюк.

Поділитись