Новини

Вища Школа Media&Production 1+1 медіа запускає унікальний медіамарафон для студентів у рамках програми стажування «Ближче до ТБ».

Вища Школа Media&Production 1+1 медіа запускає унікальний медіамарафон для студентів у рамках програми стажування «Ближче до ТБ».

Друзі, гарні новини!

Вища Школа Media&Production 1+1 медіа запускає унікальний медіамарафон для студентів у рамках програми стажування «Ближче до ТБ». Це серія з 5-ти безкоштовних онлайн-лекцій від співробітників 1+1 медіа, які точно будуть корисні та пізнавальні, а ще познайомлять вас з реаліями роботи на телебаченні.

Ви дізнаєтесь, як працюють кореспонденти найбільшої новинної служби в Україні, у чому секрет якісних публічних виступів, чому деякі шоу стають успішними, а деякі – провальними, та ще багато цікавого. Також ви дізнаєтесь, як змінилася програма стажування на плюсах та як стати її учасником вже цього літа J

Перша онлайн-лекція відбудеться вже у вівторок, 7 квітня, о 19:00. Спікер – Святослав Родюк, кореспондент ТСН, який розповість про формати новин, телевізійну термінологію, цільову аудиторію, рейтинги, а також про те, чому молодь не любить новини і не дивиться ТБ.

 

До речі, Свят – випускник Вищої школи Media&Production і стажер в минулому. Тому його історія про старт кар’єри в головних новинах країни у 18 років точно надихне вас підкорювати нові вершини!

 

Участь у лекції безкоштовна, проте обов’язкова реєстрація за посиланням нижче. Лінк на трансляцію ви отримаєте в день проведення заходу на свій e-mail.

 

Чекайте на нові анонси лекцій від нашого медіамарафону та пам’ятайте: варто використовувати усі можливості для навчання, бо знань забагато не буває J