Новини

Вища школа Media&Production організувала Media trip в шоу «Голос країни»

Вища школа Media&Production організувала Media trip в шоу «Голос країни»

Вища школа Media&Production анонсувала проведення розважально-освітнього проекту Media trip в шоу «Голос країни» спільно з організаторами шоу «Голос країни», «Голос. Діти», «Танці з зірками» та «Маленькі гіганти». Програма проекту передбачала серію з трьох вебінарів, тематичних екскурсій з переглядом генеральних репетицій шоу, які проходили у телевізійному містечку «1+1», де відбуваються прямі ефіри «Голосу країни».

Участь у Media Trip стала у нагоді тим, хто бажав відчути, зрозуміти та побачити на власні очі, як створюються великі розважальні шоу. Учасники отримали можливість доторкнутись до магії телебачення та легендарних світових бестселерів – «Голосу Країни» й «Танців з зірками», адже вперше управління великих розважальних шоу 1+1 media відчинило двері за лаштунки головної вокальної сцени країни.

«Це ексклюзивна подія для України. Ще жодне шоу масштабного всеукраїнського рівня не було готове провести глядачів та людей, зацікавлених у професійному зростанні, за лаштунки виробництва й розкрити секрети створення найбільш рейтингового проекту країни. Впевнений, наша команда зможе поділитись унікальними знаннями, що стануть у нагоді широкому колу професіоналів. А екскурсії, у свою чергу, привідкриють завісу таємниці та покажуть практичну частину створення «Голосу країни», ‒ наголосив Володимир Завадюк, керівник управління виробництва Великих розважальних шоу в 1+1 Продакшн.

Серія вебінарів була орієнтована на професійну аудиторію та стала корисною для експертів зі світу телебачення, бізнесу, приватних підприємців, режисерів, постановників, журналістів, кастинг-менеджерів, селебріті-менеджерів, івент- та бренд-менеджерів, організаторів корпоративних чи приватних свят, продюсерів, менеджерів ТВ-шоу.

Крім того, подія стала ексклюзивною перепусткою для глядачів до яскравого та захопливого закулісся шоу «Голос країни». За допомогою екскурсій, кожен отримав можливість дізнатися, як зсередини створюється і працює культове шоу.

Під час вебінарів експерти поділилися такими знаннями, як:

  • Великі розважальні формати: тенденції, тренди в світі та Україні
  • «Голос країни» та «Голос. Діти»: анатомія проектів, особливості створення та розвитку команди
  • Розробка контенту та постановка шоу
  • Star-продюсування : як знаходити контакти зі світовими зірками  та організовувати їх виступи на шоу, як вести переговори, критичні питання у роботі з зірками
  • Як стати Зіркою. Райдер ‒ це?
  • Успіхи та fack-ups шоу «Голос країни»: наш досвід як робити, а як – ні
  • Інтерактивні тематичні екскурсії з можливістю побачити підготовку прямого ефіру проекту
Поділитись