Новини

Вища школа Media & Production запускає курс безкоштовних освітніх лекцій – Media Lounge

Вища школа Media & Production запускає курс безкоштовних освітніх лекцій – Media Lounge

Вища школа Media & Production презентує проект Media Lounge – серію щотижневих освітніх і надихаючих лекцій, спікерами якої стануть успішні та відомі фахівці медіаіндустрії. Двогодинні зустрічі проходитимуть у форматі мітапу або майстер-класу на терасі столичного закладу «Barbara Bar».

Кожен охочий може стати слухачем лекцій проекту Media Lounge абсолютно безкоштовно. Участь за попередньою реєстрацією. Кількість місць − обмежена.

 

«Media Lounge – це проект про натхнення та навчання. Цікаві спікери, творча атмосфера – все це для того, щоб мотивувати та надихати наших гостей. Кожен майстер-клас – безкоштовний, тому що нам важливо ділитись знаннями та досвідом з кожним охочим.», − коментує Юрій Білокур, керівник Вищої школи Media & Production.

 

За оновленнями та анонсами слідкуйте в офіційній групі Вищої школи Media & Production у Facebook та Instagram

Програма Media Lounge-зустрічей

Лекція 1.

28 липня, 15:00-17:00  − режисер Євген Баранов, актор Дмитро Пчела, «Актор-режисер».

Поговоримо про комунікації режисера і актора на майданчику, розберемо, хто такий сучасний герой і яка його драматургія, розглянемо різноманітні сценічні підходи і школи.

 

Лекція 2.

2 серпня, 18:00-20:00 − головний редактор L'Officiel Україна Уляна Бойко, «Створення мультиплатформного контенту».

Розкажемо, які існують тренди в контенті, як він створюється в Україні, як команді L'Officiel вдається створювати мультиплатформний контент для різних цільових аудиторій.

 

Лекція 3.

7 серпня, 18:00-20:00 − генеральний продюсер 1+1 Продакшен Вікторія Баранова, «Не кожна група − команда»

Дізнаємося, як створити сильну команду, яка працює ефективно, злагоджено та досягає максимальних результатів.

 

Лекція 4.

21 серпня, 18:00-20:00 – ведучі програми «Сніданок з 1+1» Єгор Гордєєв та Людмила Барбір, «Життя в стилі прямого ефіру».

Зірковий тандем поділиться власним досвідом, щодо того, яка специфіка роботи в прямому ефірі, що потрібно знати та вміти, поділяться курйозними історіями з прямих ефірів і т.д.

Поділитись