Редактор реаліті шоу

Зареєструватись

Професія для тих, хто мріє створювати головні шоу країни.

Початок
Тривалість 3 місяці
Вартість 17000 грн.

Якщо ви хочете навчитися диригувати емоціями всієї країни, створювати кумирів та розповідати історії, які зворушать серця мільйонів і змінять життя тисяч, то вам сюди, на редакторський курс.

Хороший редактор вирішує не лише, ЩО розповідати телеглядачам, але  і ЯК розповідати!

Найкращі креативні продюсери та редактори країни розкажуть вам, як створюються «Міняю жінку», «Голос країни», «Одруження наосліп», «Інспектор Фреймут», «На ножах»,  «4 весілля» та інші найпопулярніші шоу країни.

Цей курс для студентів профільних вузів, які своє майбутнє пов’язують з роботою на телебаченні. На українському ринку зараз гострий дефіцит професійних редакторів, тож у найкращих студентів є великий шанс бути поцупленими одним з тренерів ще під час навчання.

Ми пройдемо всі етапи створення розважального шоу – починаючи від брейншторму над ідеєю і закінчуючи монтажем. Ви навчитесь викликати сльози і сміх та перетворювати звичайних людей у надзвичайних.​

Куратор курсу - Ольга Слісаренко, головний продюсер розважальних програм каналу 1+1.

Тренери курсу:

Ксенія Чорна, керівник жанрового напрямку реаліті та сценарних шоу 1+1 Продакшн,

Анатолій Єрема, редактор проектів жанрового напрямку реаліті та сценарні шоу каналу 1+1, ведучий "Імперії кіно",

Олена Любченко, провідний експерт проектів "Поверніть мені красу", "Одруження наосліп", психолог-консультант найрейтинговіших реаліті шоу каналу 1+1 та багато інших колег зі сфери реаліті шоу українського телевізійного ринку.

Тренери курсу